Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Uniflam

Uniflam

Масштабний лідер з продажу продукції камінів, камінних вставок, печей, наборів до каміну, аксесуарів!

Все про фірму виробника, і набагато більше.

Ціла сітка магазинів по всій Польщі під назвою - Galeria kominków. Магазини здебільшого є сімейними підприємствами, з великим досвідом роботи у сфері виробництва камінів та печей. Широкий спектр додаткових послуг, конкурентоспроможні ціни, збільшені площі торгових та виставкових залів тим самим зменшують дистанцію між працівником та покупцем,  реалізовуючи концепцію дружньої команди, магазину. В компанії більше 20 ти років досвіду, так як заснована компанія Parkanex 1996 року, колись займалась виробництвом заборів та садових меблів, назва так і залишилась стара. Parkanex змінила концепцію свого профілю в 1997 році, коли почала співпрацю з австрійською фірмою BERTRAMS. Тут і починається справжній динамічний ріст компанії, з прогресивними стрімко розвиваючими змінами. Для з’єднання камінної топки з димоходом компанія перша в Польщі представила систему труб та колін. «Чорний стальний лікоть» фірма BERTRAMS для Parkanex, можна з упевненістю сказати, що ця продукція являється головною продукцією для компанії. В Польщі фірма виробник Parkanex є  досить обширною та багатою по асортименту продукції, постійного росту та розширення її асортименту.

Юридична адреса фірми завжди була в Польщі, але з 2007 року розширивши свої можливості з постійно зростаючими потребами в логістиці  і розвитком компанії. Нове просто масштабне місце , сучасний склад з площею більш як 4000 м2, знаходиться ближче до центру. Що якнайкраще дозволяє надавати партнерам послуги та доступ до продукції. Окрім цього салон 500 м2 де представлено в широкому асортименті  сучасні та класичні каміни,  печі, камінні топки, камінні аксесуари  які прикрашають, збагачують увесь асортимент представленого товару і самий примхливий клієнт буде задоволений вибором.

Parkanex починає свою співпрацю з великою кількістю польських постачальників, фірм  а також за її межами стрімко увійшовши в ринок Європи. 2013 рік розпочинає своє власне виробництво камінних топок лінійки Uniflam Prestige і Uniflam EVO. 2008 рік  Parkanex заснована франшизна сітка Galeria Kominków, що дозволяє відвідувати 14 магазинів Польщі. Окрім цього продукцію розповсюджують більш ніж 1200 партнерів , укладальників,  установники камінів, гончари, інші великі мережі товарів сітки DIY, такі як Leroy Merlin, Castorama, OBI, PSB Mrówka и Bricoman, також інтернет магазини. 20 літня історія бренду завжди була на вищому рівні, що підтверджується постійним зростанням клієнтів, нагородами, призами.

Детальні характеристики товарів, та продукції фірми виробника.

  • Ø Камінні топки Uniflam; Матеріал – сталь, шамот, чавун. Камера згоряння облицьована плитами RATH Shamotte. Високий КПД забезпечить  спеціальна система теплообміну та дефлекторів. Додаткова вставка доповнена регульованими ніжками, завдяки яким установка стає легшою та швидшою. Добре підходить для будинків з механічною системою вентиляції. Що гарантує економічне та ефективне опалення? Це  підключення каналів теплого воздуха безпосередньо до каміну. З зовні пряма подача повітря. Під камерою згорання знаходиться з’єднання. З низу фасаду топки знаходиться ручка, яка регулює постачання повітря, яке рухається під колосникову решітку і скло, завдяки цьому скло залишається чистим, складаючи систему очистки повітря. В обслуговуванні  камінні топки дуже прості та мобільні завдяки зольному ящику, колосниковій решітці, системі очищення повітря. Отже сучасний дизайн, фасад камінної топки з великим оглядовим склом з чорною огранкою створить прекрасне бачення вогню, та ручка з нержавіючої сталі забезпечить безпеку та комфорт. Широкий асортимент камінів, камінних вставок, облицювання. Клієнт на свій смак може обрати розмір вставки, колір та матеріал облицювання каміну. Матеріали якісні, та довговічні. Тільки натуральна сировина камінь, дерево та ін.

 

  • Ø Печі Uniflam; Матеріал печі чавун. Номінальна потужність печей різна, залежить від приміщення вашої оселі (7kw, 9kw, 10kw, 12kw, 14kw), ваших побажань та індивідуального замовлення різних моделей. Діаметр димоходу здебільшого 150 мм, 200 мм. Колір печі антрацит, вбудована система вторинного згорання, регулювання подачі первинного, вторинного повітря, фронтальна загрузка дерева, вихід газів верхній, задній. Також печі укомплектовані дефлектором, місцем для попелу, грилем. Відповідають нормам EN 13240, BImSchV, та сертифікатам якості CE, FLAMME VERTE. Виробник продукції Франція.
  • Ø Біокаміни Uniflam; Ідеальне рішення  для установки в офісі, квартирі, невеликих приміщень без димоходу, де можливість установки стаціонарного каміну є неможливою. Біокаміни Uniflam розроблені з величезною увагою до деталей. Кожна модель має особливу систему встановлення, що забезпечує безперервний потік повітря між біокаміном та стінкою, а також ефективний теплообмін. Кожен біокамін має вставку з біоетанола та подвійними стінками, що підвищує комфорт та безпеку використання. Вставка є спеціальною, з абсорбуючого вогнестійкого матеріалу, запобігає випадковий витік палива. Доступні в навісному, та вбудованому виконанні. Uniflam пропонує своє безпечне, екологічне паливо. Флакон з біоетанолом має ковпачок, що запобігає відкриття дітьми, а розпилювач з дозатором створить облегшене наповнення вкладишу.   
  • Ø Набори для каміну Uniflam. Аксесуари;  Набори виготовлені здебільшого із сталі покриті порошковою краскою із нержавіючої сталі. Добре допомагають в догляді за вашим каміном, вписуються в інтер’єр, оздоблюють та декорують. Широкий асортимент аксесуарів роблять фірму Uniflam вашим добрим помічником надовго.