Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Сталеві

Якщо ви плануєте жити у заміському будинку, необхідно вирішити — який спосіб обрати для опалення приміщення у холодну пору року. Основні вимоги, яким повинно відповідати обладнання, - достатня для площі будинку потужність та рівномірний розподіл теплого повітря в усіх приміщеннях. З окресленими завданнями справляється повітряне опалення. Якщо раніше такі прилади використовувалися виключно з практичної точки зору — для опалення, сьогодні сталеві камінні топки — це декоративний елемент інтер’єру.


Камін з повітряним опаленням — практичність та елегантність


Сталева камінна топка у приміщенні — оригінальний дизайнерський прийом, за допомогою якого можна відновити інтер’єр середньовічного замку, при цьому максимально зменшити витрати на електроенергію та газове опалення. Сталева повітряна топка у приміщенні створює відчуття тепла та затишку, ви зможете насолоджуватися живим вогнем, тріском дров.
Сучасні камінні топки зі сталі виконують дві важливі задачі:

  • опалення приміщення;
  • декоративна функція.

Потужність приладу відповідає іншим розповсюдженим джерелам тепла, але при цьому витрати на придбання твердого палива набагато менші, ніж оплата електроенергії чи газу.


Що таке топка і чому сталева — краща


Топка — основна частина каміну, де спалюється паливо. У традиційному виконанні топка завжди облицьовується для більшої естетичності та декоративності. Однак сучасні моделі камінних топок зі сталі виглядають настільки привабливо, що самі по собі стають прикрасою інтер’єру.
Важливо! Сталеві повітряні топки закритого типу абсолютно безпечні на відміну від камінів відкритого типу. При цьому зберігається можливість спостерігати за відкритим вогнем, оскільки скляні дверці на закривають огляд.
Переваги сталевої камінної повітряної топки
1. Перш за все, це естетичність та швидкий нагрів повітря одночасно. Кімната прогрівається практично одразу після розпалювання дров.
2. Просте обслуговування. Сталь — невибагливий матеріал, не потребує використання спеціальних засобів для догляду.
3. Великий вибір дизайнерських рішень. Оскільки сталь легко піддається обробці, з неї роблять топки різних форм та конструкцій.
4. Сталеві топки швидко та легко ремонтуються.
Сучасні моделі оснащені дефлектором — пристроєм, який забезпечує швидкий відтік вуглецю з приміщення.
Важливо! При виборі сталевої топки перевірте, щоб в середні не було швів та будь-яких шорсткості. При постійному контакті з вогнем такі місця швидко дефрмуються.
Компанія “Кахель Плюс” пропонує великий вибір сталевих камінних повітряних топок різної потужності та дизайну. Консультанти допоможуть обрати прилад з оптимальними параметрами, нададуть відповіді на всі запитання відносно експлуатації.