Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Немає товарів, що відповідають Вашому вибору.

Для чого потрібна заглушка для кахельних камінів та печей

Заглушка вихлопного клапана димоходу здатна дещо спростити обслуговування димовивідної системи. Вона використовується для закривання різних деталей димоходу, в число яких входить також і трійник. Заглушка для димоходів дозволяє ефективніше зібрати конденсат, який надає руйнівний вплив на стан димохідної системи, а також залишки сажі та інші тверді елементи, що потрапляють і засмічують канал. Заглушку вибухового клапана димоходу знімають з метою очистити канал, щоб збільшити ефективність його роботи. Вона має певні переваги:

  • легко і без особливих зусиль встановлюється;
  • практична в процесі експлуатації;
  • міцна, надійна, стійка до різних впливів;
  • має довгий термін служби і не вимагає частої заміни, ремонту.

Де можна купити заглушку кахельну?

Заглушки для димоходів, які представлені в нашому інтернет-магазині, можуть витримувати температуру до 450 градусів і навіть стійкі до її підвищення до 750 градусів, так що ви можете бути впевнені в відмінних експлуатаційних властивостях даного пристосування. Обрану вами заглушку для димоходу ми можемо відправити в будь-яке місто за допомогою кур'єрської служби.

Які є різновид заглушок для кахельних печей та камінів?

У сучасних моделях димоходах застосовуються кілька основних різновидів заглушок, куди відносяться:

  • Внутрішні. Використовуються переважно при побудові димоходів, умовно іменованих як «по диму». У даних конструкціях кожний наступний сегмент конструкції (труби, трійники і т.д.) одягається поверх попереднього. Заглушка, в свою чергу, вставляється всередину отвору кінцевого елемента димохідної системи.
  • Зовнішні. Даний тип виробів застосовується в системах димоходів типу «по конденсату». У таких конструкціях, навпаки, наступні сегменти вставляються в попередні (з метою запобігання накопиченню конденсату в стиках труб), а, значить, і заглушка поміщається поверх кінцевого отвори.
  • З отвором. Використовуються в димохідних конструкціях типу «сендвіч» (коли поверх основної труби проходить додаткова, в яку укладається утеплювач для більшої теплоізоляції). Заглушки служать в якості пробки для запобігання випаданню утеплювача із зовнішнього труби і збереження тепла.
  • З відведенням для конденсату (конденсатоотводнікі). У даних конструкціях передбачено невеликий отвір або є краник, службовець для зливу накопичується конденсату в димохідної системі.