Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Кахельні печі та каміни

Кахельні печі та каміни

Кахельні каміни та печі в Україні. Чому все частіше купляють саме їх?

Кахельні печі та каміни вважаються одними з найбільш популярних і ексклюзивних рішень для установки в приватному будинку або на дачі.

Каміни та печі, незалежно від виду, стилю і технічних особливостей, завжди підпорядковують собі навколишній простір. Звичайно , на сьогонішній день, вони все частіше перетворюються на цілі багатофункціональні комплекси. Це обладнання використовується для створення вишуканих інтер'єрів, розкішно виглядає і відрізняється нестандартним оформленням.. Прибудовані стильні полиці для сувенірів і аксесуарів, просторі відділення для зберігання дров ― всі ці доповнення роблять камінний та дизайн печі більш цікавим і допомагають раціонально використовувати вільне місце.Саме головене, що вони  створюють атмосферу теплого та  затишного будинку

Особливост кахельних печей та камінів

Кахель - спеціальна керамічна плитка, яку виготовляють на кращих заводах світу. Кілька десятиліть тому така продукція була дорогою і ексклюзивною. Сьогодні ж на кахель для печі ціна є доступною, а обладнання з нього стає все популярнішим.

Особливість кахельних печей в тому, що вони надзвичайно довговічні. Плитка перешкоджає виходу чадних газів з можливих мікротріщин внутрішньої стінки. Завдяки акумуляції тепла, дане обладнання залишається гарячим довше, ніж звичайний камін. Крім цього, воно здатне обігріти досить великі приміщення.

Конструктивні особливості кахельних печей.

При створенні керамічної печі використовується  цеглина, здатна добре нагріватися і довго тримає тепло. Цілком зрозуміло, що готова конструкція відрізняється великою вагою,  що частенько перевищує тонну, що припускає наявність солідного фундаменту.

Далеко не кожна будівля має в розпорядженні таку конструкцію, тому в наші дні інженери-теплотехніки знайшли гарне рішення. Вони створили печі та каміни, які володіють безліччю переваг :

  • Висока теплопровідність: піч швидко нагрівається і довго утримує тепло
  • Відносно невеликою вагою;
  • Простим встновленням;
  • Відсутністю необхідності витрат на спорудження фундаменту.
Сучасні кахельні опалювальні конструкції обладнані чавунною,дров'яною топкою закритого типу, яка оснащена скляними дверцями. 
Пишність цим виробам надає облицювання високоякісними розписними кахлями.