Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Дверцята топочні й піддувальні

Дверцята топочні й піддувальні. Важлива інформація покупцеві!

Камін, піч та зрештою будь яка конструкція, подає тепло за допомогою спалювання твердих продуктів згоряння в оселю. За допомогою пічних та камінних дверей температура до 35 % зберігається в камері горіння, плюс контроль горіння, який може контролювати кожен. Повітря в оселі залишається чистим, кисень не виходить і залишається в приміщенні, відсікає попадання сажі з вашого димоходу, іскор з топки. В нашому інтернет – магазині ви зможете купити, як глухі дверки, так і дверки зі склом. Вибравши двері зі склом, відкритий вогонь не залишить бвайдужим ні одного покупця. Вони можуть бути як звичайні з гладкою рамою, так і фігурні красиві конструкції з узором та різбленням.

Інтернет магазин Kahel Plus знайомить Вас з широким асортиментом дверцят. Велика кількість виробників серед пічників та покупців займають лідуючі позиції, з них SVT, IRON FIRE, HALMAT,KRATKI,KAWMET і т.д., ми маємо чим Вас здивувати! Пропонуючи товар найвищої категорії, лояльних цінових пропозицій, виготовлених на відомих заводах світу.

При побудові печей та камінів основним елементом залишаються дверки (матеріал метал - чавун, сталь). Підійдуть дверки, для духовки , барбекю, грубки, печі, каміну і т.д. Матеріал якісний, еластичний, міцний та витримує високі температури, стійкий до механічних пошкоджень, деформацій. Не один рік в експлуатації, і такі дверки будуть продувжувати справлятись із своїм функціоналом. Установка таких пічних дверок займає 10 – 15 хв.

Лиття дверцят удосконалилось до ідеалу, скло є максимально безпечним та жаростійким, а розміри різноманітні підійдуть в будь який отвір каміну, печі. Відсутність диму в приміщенні за рахунок подвійної ізоляції, рама – дверки, скло – дверки, жаростійким шнуром. Зручним є варіант монтажу, так як їх можна монтувати, під час кладки печі так і в готову піч чи камін.

Цікаві факти, основні характеристики та особливості дверцят, пічної фурнітури для печей та камінів.

 

 • Матеріал дверок ; Чавун (найкращий з матеріалів у своєму сегменті, неможливий для виготовлення під замовлення, але має дуже великий асортимент вибору), сталь (якість уступає чавуну, але можливе виконання під ваше індивідуальне замовлення для топки печі в отвір). Метал витримує жорстку експлуатацію, високі температури, не деформуються, довговічний.
 • Стійкість матеріалів до температур; (двухкомпонентна жаростійка фарба- витримує температуру до 600*, німецьке скло SHOTT ROBAX – 800*,ущільнюючий шнур із керамічного волокна – 1000 *, дріт , анкера – якими кріпиться дверка теж жаростікі та захищені від прогоряння). До прикладу, якщо в печі при горінні твердого палива (дров, брикетів) температура на поверхні скла становить не більше 500 *.
 • Герметичність виробу;(двері топочні, піддувальні є герметичними, при наявності горіння в топці і перекриття повітря димоходу , матеріали горіння потухнуть і угарні гази, дим та інші продукти горіння ніяк не потраплять у приміщення, тим самим якісні дверцята збережуть в безпеці ваш дім.)
 • Безпечність використання  топочної, піддувальної дверки (всі матеріали є цілком безпечними та екологічно чистими).
 • Ручка та скло на дверцятах(матеріал- чавун, кераміка. Керамічна ручка виготовлена за спеціальною технологією «NO hot», захищає від надмірного нагрівання та завжди залишає її холодною.) Скло SHOTT ROBAX(Німецької фірми виробника витримує до 800* жаростійке, вогнетривке)
 • Монтаж(Всередині дверцят , на монтажній рамі є отвори де кріпляться анкера на болт або заклепки, а самі анкера вже потрібно закріпити за цеглу. Сама рама розташована так, щоб бути на зовні констртукції, для запобігання дій високих температур.)
 • Регулятор повітря(Розташований на самих дверях, при його регулюванні надійно затримує нагріте повітря в середині топки ,забезпечує довготривале горіння та виліт гарячого нагрітого потоку повітря в трубу).
 • Дверки топочні ціна, дверки піддувальні ціна одне з найпопулярніших питань (піддувальні дверцята можна купити в нашому інтрнет магазині, за досить низкою та доступною ціною, ціна-якість!)
 • Доставка; (Якісна та швидка доставка клієнту до дверей або в найближче поштове відділення. Так само можливо обслуговування клієнта, та самовивоз з точки продажу).
 • Як нас знайти? (У любому нашому відділенні,та за адресою та тел.,на нашому сайті Kahel Plus).

Чому ви повинні вибрати дверки саме в нашому інтернет – магазині Kahel Plus?

 

 1. Якісні, міцні, сильні та прості у монтажі та демонтажі конструкції
 2. Зовнішній вигляд, індивідуальний, під замовлення, красивий дизайн
 3. Найширший в Україні асортимент продукції!
 4. Офіційний представник, надійний продавець на ринку більше 15 років.

Де купити двері до печі, каміну? Хто допоможе з вибором дверки? Варіанти.

В нашому інтрнет магазині Kahel Plus ви зможете купити дверки топочні, дверки піддувальні для печі та каміну різної комплектаці, розміру, кольору. У цьому виборі вам допоможе наш кваліфікований менеджер нашого інтернет магазину.