Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

З водним контуром

Камінні топки з водяним контуром – найкращий вибір для встановлення на дачі або у заміському будинку. Обладнання дозволяє організувати автономну систему опалення у житловому будинку. Майстри рекомендують придбати топку окремо, оскільки, обираючи готовий камін, клієнт обмежений опціями, що представлені в конкретній моделі. Якщо ви бажаєте зібрати ексклюзивний об’єкт опалення, краще підібрати всі елементи окремо. Більше того, топка – це і є камін, а додаткові деталі лише декор.

Асортимент топок з водяним контуром

1. З водяною рубашкою, яка охвачує димозбірник, камеру згоряння. Обладнання прогріває будинок навіть, якщо знаходиться у невеличкому приміщенні.

2. Рубашка знаходиться над збірником диму, топка не охвачує камеру згоряння. Щоб обладнання опалювало приміщення, його встановлюють у просторій кімнаті.

3. З відкритою топкою. Перевага такого обладнання – воно менше нагрівається, відповідно, контролювати процес кипіння простіше.

4. Із закритою топкою. Конструкція відрізняється високим ступенем нагріву, для охолодження використовується спіраль. Коли теплоносій нагрівається до максимальної температури, спіраль в автоматичному режимі запускає холодну воду.

Для усіх видів камінних топок з водяним контуром характерні найкращі опалювальні якості, тому їх використовують у якості головного джерела тепла.

Важливо! Два основних правила безпеки для камінних топок з водяним контуром – теплоносій не може нагріватися більше +60 градусів та не допускати закипання теплоносія.

Особливості конструкції

Топка з водяним контуром – поєднання традиційного каміну з дров’яним котлом. Виробники випускають моделі із закритими камерами згоряння, які мають подвійний дожиг. Серед переваг спеціалісти називають високий ККД – 82%. Але при такому показнику потужності та продуктивності обладнання має суттєвий недолік – опалюють лише кімнату, де встановлене.

Важливо! Щоб тепло проникало у інші приміщення, в стінах монтують складну систему трубопроводів.

Камінна топка з водяним контуром має:

  • два котли – традиційний та твердопаливний;
  • подвійні стінки – між ними циркулює теплоносій.

Переваги топок з водяним контуром

  1. Можна монтувати в систему опалення, яка вже функціонує. Схема встановлення аналогічна алгоритму монтажу твердопаливних котлів.
  2. Немає необхідності покупати додаткове обладнання.
  3. Камінні топки з водяним контуром можуть обігріти велику площу, перед придбанням важливо розрахувати потужність обладнання. Якщо додатково підключити насос, гарячий теплоносій поступає до найвіддаленіших частин будівлі.
  4. Мають довгий термін експлуатації. Топки виготовляються зі сталі високої якості та товщини, з’єднуються зварюванням. Такі конструкції адаптовані до експлуатації при екстремально високих температурах. Камінна топка має привабливий дизайн на відміну від твердопаливних котлів. Топки бувають різноманітних форм та стилістики. Моделі з панорамним склом дозволяють спостерігати за живим вогнем. У такому випадку на скло наноситься спеціальна плівка, яка захищає від сажі. Зовні топки декорують різними оздоблювальними матеріалами – кераміка, камінь, лепніна, мозаїка. Топки з водяним контуром безпечні та зручні в експлуатації. Камінні топки, оснащені водяним контуром, підходять для будівель будь-якої площі та призначення. Вони не займають багато місця, якщо потужності достатньо, його можна використовувати в якості головного джерела тепла.