Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Піддувальні дверцята

Піддувальні дверцята для печі.

Піддувальні дверцята поставляються повністю готовими до монтажу. Рамку дверцят можна монтувати одночасно з кладкою печі або вже в готовий отвір. Розміри отвору для дверцят як по довжині, так і по ширині повинні бути на 5 мм більше рамки. Це дозволяє передбачити можливе розширення рамки дверцят і матеріалу кладки при нагріванні. На час монтажу рекомендується зняти дверцята і захистити деталі чавунного лиття, змастивши поверхню несолоним рослинним маслом.

У самому початку в отвір вставляють азбестовий шнур або стрічку товщиною 5 мм  і замазують його розчином. З чотирьох сторін до рамки дверцят кріплять мочки - дріт, звиту з трьох-чотирьох стрижнів довжиною 100-120 мм, а до її кінців шматки 4-5 міліметрового дроту довжиною 100 мм. Все це вставляють в поддувальную отвір в процесі кладки і закріплюють розчином.

Для чого потрібні піддувальні дверцята?

Правильно встановлені пічні прилади не тільки служать довго, але і не руйнують кладку печі і не створюють пожежонебезпечних ситуацій! Дверцята з чавуну відрізняє висока міцність і термічна стійкість: Двері не прогорає, не іржавіє, практично не піддається деформації під впливом високих температур і має тривалий термін експлуатації. Тому установку пічних приладів ми настійно рекомендуємо довірити кваліфікованим фахівцям!

З метою протипожежної безпеки і захисту поверхні підлоги від іскор перед грубкою / каміном кладуть підлоговий металевий лист або передтопковий чавунну приставку, які повинні бути не менше 40 см шириною і виступати не менш ніж на 10 см в обидві сторони від дверцята каміна.

Перед викороистанням  нової печі  необхідно почекати до повного висихання розчину та строго дотримуватися правил використання, отримані від виробника. В першу чергу слід очистити металеві поверхні дверцят і перевірити її функціонування.

Правила експлуатації піддувальних дверцят.

Що до догляду,то найважливішими заходами по догляду за піччю або каміном є систематичне видалення остигнула золи з зольника і регулярна прочищення димоходу. Своєчасне видалення золи забезпечує достатній доступ повітря в топковий відділення і продовжує термін служби колосника, який може прогоріти або деформуватися від зайвого перегріву.

Для запобігання появи іржі, рекомендується періодично обробляти деталі чавунного лиття спеціальною пастою, призначеної для реставрації чавуну. При необхідності дверцята можна підфарбувати ремонтної фарбою, що витримує нагрівання до 400 ° С.