Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Кутовий елемент

Кахельний кутовий елемент для печей та камінів

Таке облицювання може бути прямою або кутовою, адаптується під топку будь-яких розмірів.

Облицювання можна зробити достатньо широкої, щоб розмістити на ній фотографії, кімнатні рослини або інші предмети. Внизу під облицюванням є місце для зберігання дров, надає каміну більшої правдоподібності. У неї встановлюється чавунна топка, яка працює на твердому паливі. Завдяки обробки штучним каменем, вона виглядає дуже акуратно, красиво і без зайвих деталей.

Що потрібно для каміну або печі з кахельних елементів?

Треба сказати, що кахлі зазвичай продаються комплектами, в які входять наступні елементи:

  • кутові кахлі - призначені для обробки кутів;
  • плоскі панелі - для обробки рівних поверхонь;
  • фасонні елементи - дозволяють оформити гострі кути і опуклості;
  • плінтуса - обрамляють нижню частину порталу.

Коли встановлюють кутовий, або крайній, кахель по схилу, то одночасно з ним починають цегляну кладку печі. Під час кладки однією рукою підтримують зовні кахель, іншою рукою до кахлі на м'якому розчині притискають всією площиною цегла, одночасно цеглою роблять акуратні руху вперед-назад. Так рівніше розподіляється розчин між кахлів і цеглою. Поклавши цегла, перевіряють точність установки кахлю по схилу і над верхом цегли з румпи виймають в місці трохи розчину зі щебенем, щоб дістатися до милиці. Потім беруть тонку в'язальну дріт довжиною не менше 60 см, загинають її кінець і просовують навколо милиці. Склавши вдвічі, витягнуту дріт скручують і закладають румп в зворотному порядку. Дріт можна закріпити за милицю і до початку кладки, перевіривши рівень - притуляючи цегла до кахлі насухо, але тоді при кладці дріт заважатиме.

Як правильно викладати кахельний кутовий елемент?

Кожен наступний горизонтальний ряд облицювання треба починати з установки кутових кахлів, після чого, спершу  потрібно підібрати і підігнати насухо всі елементи ряду. Особливо необхідно уважно налаштовувати перший (нижній) ряд, від якого буде проводитися облицювання всієї поверхні.

Точність установки кахлів можна перевірити за допомогою схилу і правила з рівнем. Вони повинні бути виставлені строго по горизонталі та вертикалі.

Кожен горизонтальний ряд облицювання повинен бути встановлений одночасно з кладкою основного масиву. Попередньо кожен кахель треба змочувати, опускаючи його у відро з водою. Спочатку потрібно  правильно виставити два кутових кахлю, підкладаючи під їх румпи в густий глиняний розчин. Потім слід насухо встановити проміжні кахлі. При цьому потрібно стежити за тим, щоб вертикальні шви, які були утворені бічними крайками, які щільно прилягали один до одного без заповнення їх розчином. Якщо ряд підібраний правильно, то встановлені насухо кахлі слід зняти, а потім по черзі потрібно укладати їх вже на розчин.

Першими повинні бути встановлені елементи, які примикають до кутових. Це потрібно для надійної фіксації кахлю на місці проміжків між вертикальними гранями румп. Вони повинні бути ретельно заповнені щебенем на глиняному розчині. Між кахлями повинно  з'явитися валик глиняного розчину, який буде сприяти утриманню їх на місці.