Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Дверцята для каміна

Дверцята для каміну можна купити в нашому магазині Kahel Plus

Палаючий вогонь дарує відчуття затишку і комфорту, тепло і спокій. Однак відкритий вогонь може стати причиною пожежі. Іскра від дров, що випала тріска або вугіллячко здатні стати причиною біди. Дверцята для камінів вирішують проблему і забезпечують повну безпеку.

Дверцята для каміну - один з найважливіших елементів каміна, який надає оригінальну особливість і безпеку опалювального приладу. Вони служать не тільки захистом від пожежі, але і дизайнерським рішенням для каміна або топки. Відкриті каміни відрізняються підвищеною витратою дров, які швидко згорають при відкритому доступі кисню.

Якщо ви хочете збільшити продуктивність дров'яного обігріву будинку, не встановлюючи додаткову чавунну піч закритого типу, то ми рекомендуємо купити дверцята для каміна. Їх можна придбати як в готовому вигляді стандартних розмірів, так і оформити індивідуальне замовлення на виготовлення. Дверцята на камін встановлюються швидко за допомогою спеціальних кронштейнів, зроблених з вогнетривких матеріалів. Наявність дверцята не псує загальну естетику каміна, а також підвищує його продуктивність і безпеку.

Перш ніж купити дверцята для каміна, розглянемо їх переваги:

  • збільшення часу горіння дров з 90 хвилин до 240 хвилин (в залежності від конструкції каміна і дверцят);
  • зниження пожежонебезпеки (при закритих дверцятах з каміна не вистрілюють іскри, які можуть стати причиною загоряння);
  • захист від зворотної тяги (попадання холодного повітря в камін);
  • збільшення безпеки каміна для маленьких дітей і домашніх тварин.

З чого виготовляються дверцята для каміну?

Камінні двері виготовляються з вогнетривких металів - міді, латуні, сталі і чавуну. Всі моделі покриваються вогнестійкою фарбою, яка витримує високі термічні навантаження. Огляд живого полум'я забезпечує жаростійкий склокераміка. Повітряне охолодження дозволяють дверцят практично не нагріватися. Завдяки раціональній конструкції навішування дверцят огляд вогню в каміні не обмежується. Форма виконання камінних дверей може бути будь-яка: прямокутна, арочна, напівкругла, в залежності від побажань замовника. Всі вироби покриваються чорною, білою або сріблястою фарбою.