Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Дверцята для печі зі склом

Пічні дверцята зі склом купити за ціною виробника у Kahel Plus

Дверцята для печі зі склом. Для чого їх потрібно купити?

Піч, як вам відомо -  це опалювальний пристрій, який розрахований на довготривалий обігрів приміщення (до 24 год) з максимальною економією дров а також для приготування їжі в умовах економії або відсутності електроенергії.

Але як зробити піч максимально ефективною? Для цього слугують пічні дверцята зі склом!

За допомогою пічних дверцят, які обладнані склом, можна збільшити ефективність вашого пристрою на 50%. Принцип роботи будь – яких дверцят для печі – це екранізація тепла у кімнату через скло, збереження тепла всередині топки та економія деревини завдяки контролю горіння.

Клієнти, які купили пічні дверцята з таких міст як Львів, Івано – Франківськ, Житомир, Ужгород, Київ да ще десятки селищ міського типу задоволені та залишають лише позитивні відгуки та рекомендації, адже їхня піч стала ефективнішою завдяки такому простому рішенню.

Як правильно обрати пічні дверцята зі склом?

До такого вибору та покупки потрібно поставитись відповідально, адже при виборі пічних дверцят слід звернути увагу на декілька важливих чинників:

  1. Матеріал дверцят. Здебільшого використовують чавун, адже він є відмінним тепло провідником, температурний діапазон яких здатен витримати до 1000 градусів. Також чавунні пічні дверцята добре утримують тепло всередині топки.
  2. Вага. Не менш важливим фактором є вага пічних дверцят. Властивістю чавуна є така річ: чим важчий матеріал – тим він є щільнішим та краще утримує тепло.
  3. Наявність термостійкого скла. Завдяки склу у пічних дверцятах – здійснюється швидкий обігрів приміщення при малій закладці дров. Також слід звернути свою увагу на максимальну температуру, яку витримує скло. Це показник має коливатись від 650 до 800 градусів.
  4. Контроль горіння. Більшість пічних дверцят зі склом обладнані підводом повітря, що дозволяє керувати горінням та збільшити ефективність обігріву. Наявність підводу повітря є беззаперечним плюсом.
  5. Місткий зольний ящик. У плані комфорту та безпеки – пічні дверцята зі склом мають бути обладнані  містким зольним ящиком, що дозволить затрачати менше часу на прибирання після згорання дров.

Якщо для вас є складним вибір дверцят пічних зі склом – зверніться до нашого кваліфікованого менеджера, і він з легкістю вам допоможе з вибором та покупкою.

Компанія Kahel Plus турбується про своїх клієнтів тому пропонує пічні дверцята зі склом тільки кращої якості та ціни.