Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Кахельні кухні для дому. Альтернатива газовій печі та обігрівачам. Що таке кахельна кухня?

Ця кухня не просто місце для приготування їжі, а ще місце для збору сім'ї. За великим обіднім столом вистачить місця всім домочадцям. Функціональність плитки, а також атмосфера родинного затишку і тепла, яку вони вносять в інтер'єр, привела до широкого поширення обробки кахлями кухонних поверхонь. Серед популярних варіантів - обробка кухонного фартуха, перегородок, зовнішньої панелі барних стійок.

Сучана кахельна кухня як альтернатива опаленню. Її переваги та особливості

Барвисті розписні плитки стають акцентом інтер'єру, тому в цілому інтер'єр повинен бути стриманим і добре продуманим:

- Плитка добре виглядає в інтер'єрах  кантрі, класичних і неокласичних інтер'єрах. Облицюванні підлягають фартух кухонного гарнітура, печі, стіни у ванній кімнаті.

- Якщо вам не близькі малюнки та орнаменти, вибирайте одноколірні моделі спокійних відтінків, окрасою яких є рельєфний малюнок. Подібна обробка доречна в лаконічних інтер'єрах, стилю мінімалізм.

- В класичних інтер'єрах в стилі садиби не забороняється викласти кахлями весь камінний портал, а також стіну, прилеглу до каміна. Однак подібне рішення виглядає доречно лише у великих за площею кімнатах.

Широкий вибір кахельних печей у Кахель Плюс

Завдяки різноманіттю моделей кахлів вдається знайти «свій» варіант для будь-якої кімнати. Яскраві з малюнком плитки зазвичай стають акцентом кімнати,  активно використовуються. Якщо використовувати світлі зразки без малюнка, то ними можна обробляти більш габаритні площі.

Кахельна плитка - класичний варіант обробки робочої поверхні кухні. Кахлі для кухні втілюють в собі оптимальне співвідношення ціни, якості та краси матеріалу. Керамічна поверхня служить або основним, або сполучною ланкою всього інтер'єру. Розбавлені і пастельні тони кахлів для кухні можуть виконувати функцію виграшного фонового полотна для виразної меблів або обробк.