Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 20:00

Сб.: 10.00 - 18.00

Нд.: 12.00 - 18.00

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Немає товарів, що відповідають Вашому вибору.

Кахельні кухні для дому. Альтернатива газовій печі та обігрівачам. Що таке кахельна кухня?

Ця кухня не просто місце для приготування їжі, а ще місце для збору сім'ї. За великим обіднім столом вистачить місця всім домочадцям. Функціональність плитки, а також атмосфера родинного затишку і тепла, яку вони вносять в інтер'єр, привела до широкого поширення обробки кахлями кухонних поверхонь. Серед популярних варіантів - обробка кухонного фартуха, перегородок, зовнішньої панелі барних стійок.

Сучана кахельна кухня як альтернатива опаленню. Її переваги та особливості

Барвисті розписні плитки стають акцентом інтер'єру, тому в цілому інтер'єр повинен бути стриманим і добре продуманим:

- Плитка добре виглядає в інтер'єрах  кантрі, класичних і неокласичних інтер'єрах. Облицюванні підлягають фартух кухонного гарнітура, печі, стіни у ванній кімнаті.

- Якщо вам не близькі малюнки та орнаменти, вибирайте одноколірні моделі спокійних відтінків, окрасою яких є рельєфний малюнок. Подібна обробка доречна в лаконічних інтер'єрах, стилю мінімалізм.

- В класичних інтер'єрах в стилі садиби не забороняється викласти кахлями весь камінний портал, а також стіну, прилеглу до каміна. Однак подібне рішення виглядає доречно лише у великих за площею кімнатах.

Широкий вибір кахельних печей у Кахель Плюс

Завдяки різноманіттю моделей кахлів вдається знайти «свій» варіант для будь-якої кімнати. Яскраві з малюнком плитки зазвичай стають акцентом кімнати,  активно використовуються. Якщо використовувати світлі зразки без малюнка, то ними можна обробляти більш габаритні площі.

Кахельна плитка - класичний варіант обробки робочої поверхні кухні. Кахлі для кухні втілюють в собі оптимальне співвідношення ціни, якості та краси матеріалу. Керамічна поверхня служить або основним, або сполучною ланкою всього інтер'єру. Розбавлені і пастельні тони кахлів для кухні можуть виконувати функцію виграшного фонового полотна для виразної меблів або обробк.