Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Дверцята для камінів і печей

Дверцята для камінів і печей

Краща ціна на дверцята для каміна та печі у Kahel Plus. Доставка до 3-х днів у Київ, Львів, Ужгород, Луцьк та по Україні.

Дверцята для каміну та печі. Чому їх потрібно купити?

Для того, щоб забезпечити максимальну ефективність вашого опалювального пристрою, тепловіддачу та економність – потрібно встановити чавунні камінні дверцята з вогнетривким склом. Це дозволить не тільки збільшити теплові показники вашої печі або каміну – а й насолоджуватись вогнем через скло.

Основною перевагою чавунних дверцят для каміну чи печі є їх надійність, безпека в користуванні піччю або каміном та тепловіддача, адже через термостійке скло виходить 70-80% теплової потужності.

Для чого потрібно купити та вмонтувати дверцята для каміна?

Для початку розберемо з чого складається дверцята:

Дверцята для каміну (або «камінні дверцята») – невід’ємний елемент будь – якого опалювального приладу. Більшість дверцят мають прямокутну форму, але і є нестандартних форм (наприклад призматичні або панорамні), які по периметру перетягнуті керамічним шнурем для герметизації. Завдяки дверцятам:

-           швидкість обігріву приміщення збільшується у декілька раз;

-          збільшується безпека користування при закладанні дров у топку;

-          придає вашій печі чи каміну елегантного та акуратного вигляду;

-          збільшується ефективність приладу.

Практично усі камінні дверцята проходять відповідну сертифікацію щоб кінцевий користувач міг бути впевненим у якості та надійності. Також дверцята для каміну обладнані термостійким склом, яке здатне витримати температуру більше 800 градусів.

Як що до дверцят до печі? Що потрібно про них знати?

Пічні дверцята (як і камінні) виготовляються з високоякісного чавуну та, більшість з яких, обладнані термостійким склом. Основною відмінністю від камінних дверцят – є їх різновиди та варіації по габаритах, адже дверцята для печі виготовляються як у прямокутній, так і у арочній формі.

Такими дверцятами найчастіше обладнують кахельні печі, щоб придати пристрою відповідного вигляду та насолоджуватись вогнем.

Дверцята для печі є менші по ціні відносно камінних. Їх ціна напряму залежіть від габаритів та площі скла.

Також дверцята до печі можна вмонтувати у грубку або камін відкритого типу, що, завдяки цьому, збільшить ККД та тепловіддачу опалювального пристрою.

Доставка та оплата дверцят для каміну та печі

Купивши у нашому магазині дверцята для каміну чи печі – ви отримуєте якісну консультацію, безпечне упакування та доставку у Київ, Львів, Харків, Ужгород, Івано –Франківськ на протязі 3-х днів. Для оплати, ми створили для вас найзручніші способи: це переказ на карту, безготівковий переказ та накладений платіж у відділені транспортної компанії.