Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Кахельні каміни

Кахельні каміни по кращій ціні в Україні. Ексклюзвно в Кахель Плюс. Історія кахельних камінів

Відомо, що в минулі часи кахлями прикрашали каміни в будинках купецької, боярської, княжої та церковної знаті - тим самим підкреслювався статус господарів, їх положення в суспільстві. В цьому немає нічого дивного, адже класичні кахлі - це керамічні плитки, що представляють собою цілі твори мистецтва.

З'єднання старих традицій і сучасних технологій дозволяє давати дивовижні результати. Завдяки цьому, сучасні кахельні каміни, володіючи все тієї ж високою художністю, стали більш доступні для покупця. Традиційні глазуровані кахлі кріпилися до печей за допомогою спеціальної коробки - румпи. Для цього між піччю і плитка створювалася порожнину, яку заповнювали чим доведеться (зазвичай битими цеглинами).

А сучасні кахельні каміни часто мають збірну конструкцію. Корпуси у них виготовляються з чавуну або жароміцної стали, а додатково може монтуватися цоколь і обмін тепла. Важливою обставиною є те, що сьогодні кахлі Не монтують за допомогою додаткових кріплень, а самі виконують несучу роль. Потрібно також сказати, що кахельний камін - це дійсно неповторне (з декоративної точки зору) пристрій, тому їй віддають перевагу люди, які прагнуть оригінально оформити свій інтер'єр.

Встановлення кахельних печей. Що потрібно знати перед покупкою та встановленням?

Кахельні печі проектуються так, щоб установка їх не залежала ні від будь-яких архітектурних умов. Монтаж їх здійснюється без спеціальних облаштувань фундаменту. Для різних варіантів монтажу, деякі кахельні каміни випускаються з одночасним приєднанням верхнього і заднього приєднання для димоходу.

Де використовувати кахельні каміни та які їх особливості та переваги?

Сьогодні кахлі використовуються для облицювання камінів, що не тільки надає опалювального приладу вишуканий дизайн, але і сприяє поліпшенню експлуатаційних характеристик. Переваги печей з кахельної облицюванням:

  1. Піч не обпалює. Вона акумулює тепло, і повітря навколо прогрівається рівномірно і м'яко.
  2. Після закінчення топки піч довго утримує тепло.
  3. Легкість і простота догляду.
  4. Екологічна чистота.
  5. Привабливий зовнішній вигляд.