Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Камінне облицювання

Камінне облицювання

Кахель для печей та камінів. Що потрібно знати перед покупкою?

КАХЛІ - керамічна глазурована плитка коробчатої ​​кострукції, ідеальний для печей матеріал. Кахлі застосовувалися у нас ще з часів Київської Русі.

Класичний кахель являє собою плитку з румпи, завдяки якій кахель підв'язують до кладки. Процес монтажу кахлю досить трудомісткий і нешвидкий, як і процес виготовлення самого кахлю, що відбивається на ціні як вироби, так і вартості монтажу. Замовники часто не готові платити об'єктивну ціну. Та й знайти фахівця непросто. Ми багато років виготовляли класичні кахлі, і в той же час шукали більш простий і прийнятний шлях. Сьогодні ми випускаємо кахельну плитку. Його лицьова поверхня не змінилася, тільки була прибрана румпа. Будь-плиточник в стані змонтувати такий виріб. Завдяки тому, що сировина з якого зроблений пічної цегла і кахель однаково, то і коефіцієнт термічного розширення у них однаковий. Необхідна умова - потрібно використовувати хороший клей для приклеювання .технології. Його монтаж є одним з найбільш надійних варіантів облицюванням  печей і камінів.

Особливості кахлю для печей та камінів

Кахель - це не тільки парадно-глянцева плитка з правильним квітково-геометричним рельєфом, як багато хто собі уявляє. Кахель сьогодні може мати будь-яку стилістику, розмір, форму, вид покриття.

Головною сировиною для  виробництва пічних кахлів є високопластична (жирні), які добре формуються легкоcплавні гончарні глини. Вони утворюють пластичне тісто, що зберігає форму після просушування, в процесі випалу набувають твердість каменю і не руйнуються водою.

У більшості випадків глини мають жовте , коричневе, зелене, сіре забарвлення та ін. Після випалу вони набувають жовтуватий, оранжевий, коричневий або червоно-бурий кольори (колір глини після випалу може  залежити від вмісту в ній окисів заліза).

Глини, що містять значні домішки оксидів заліза, після випалу мають червоний колір. При вмісті окису заліза до 4%, обпалена глина виходить блідо-рожевого кольору, а при ще меншій кількості оксидів - білого.

Як правильно працювати з кахлем?

Однак самостійно працювати з кахлями фахівці не радять. Облицювання цим дорогим матеріалом - справа непроста. І якщо не знати секретів майстерності, вони прослужать недовго - незабаром можуть з'явитися тріщини або плитка зовсім відшарується. Якщо ж кладка зроблена правильно, то вони будуть не тільки прикрасою інтер'єру, але і, завдяки своїм конструктивним особливостям, допоможуть зберегти в будинку тепло і затишок. Тому для виробництва таких робіт вигідніше звернутися до послуг професіоналів.