Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Hansa

HANSA

Компанія виробник, лідер з виробництва хімії, аксесуарів, наборів для каміну.

HANSA литовське підприємство, яке з 1999 року розпочало своє виготовлення продукції за допомогою партнерів з Німеччини, для більш довготривалої та правильної експлуатації. Рік за роком компанія зростала, виготовляючи, та виводячи все нову продукцію на ринок. Виробництво постійно збільшувалось  тим самим  допомагаючи бренду HANSA збільшувати, та розширяти коло своїх клієнтів. Асортимент продукції постійно розширяється , незмінним залишається тільки німецька якість, що і до сьогодення залишається візитною карточкою компанії виробника під лозунгом «Якість вище всього». Комфортне життя сучасної людини  та нові продукти, які виробляє фірма повністю співпадають, що робить її лідером вибору покупців.

Світові стандарти відповідності виробництва продукції,  це все про HANSA, що повністю відповідає нормам  використовуючи прогресивні технології. Основною потребою виробника – гарантія якості продукції.  Опіка про навколишнє середовище на першому місці, тому продукцію виробляють з безпечного для оточуючого середовища продуктів, що забезпечує зменшенню викидів, забруднень  навколишнього середовища, шкоди природі.

HANSA завоювала довіру представників і покупців  у багатьох країнах світу, та  Європи: Латвія, Литва, Естонія, Росія, Білорусія, Чехія, Швеція, Словакія, Фінляндія та ін. З недавнього часу і Україна знайома з продукцією HANSA. На нашому сайті Kahel Plus ви зможете придбати продукцію HANSA, ознайомитись з великим асортиментом, чи отримати професійну консультацію.

Детальніше про продукцію. Що пропонує HANSA?

  • Засоби для очищення димоходу; А саме: ( Очищувач димоходу, концентрований очищувач димоходу банка, пакет для пелет, поліно сажетрус, спрей для очищення димоходу, вітаміни для твердого палива, універсальна щітка для очищення димоходу, роторні головки, гнучкі ручки зі з’єднанням м12, TORNADO, TORNADO PRO, гнучка ручка TORNADO, змінна головка щітки TORNADO, шестигранні ключі TORNADO, нейлонова щетина для набору TORNADO, перехідник на дрель до  набору TORNADO). Періодичне використання цих засобів дає змогу без проблемно підтримувати систему димоходу вашої оселі у чистому виді, що дозволить котлу чи іншому опалювальному, варочному обладнанню запобігти надзвичайним ситуаціям напряму зв’язаним із випадковим загорянням сажі в димоході, повітроводі.
  • Засоби для чистки скла; А саме: (Очищувач камінного скла Ultimate, очищувач камінного скла, піна не подразнює шкіру, очищувач камінного скла аерозоль, очищувач для BBQ аерозоль, очищувач для печі і BBQ аерозоль, губка для очищення камінного скла). Для чого потрібно очищати скло? Сильно забруднене скло заважає потраплянні світла та променистого тепла від вогню палаючого у печі, каміні в оселю. Якщо працює духова шафа ви взагалі не побачити готовність їжі. Зменшується стійкість скла до температур в його різних місцях, та сторонах, а царапини що утворюються від попелу взагалі неможна буде вивести.
  • Засоби для технічного обслуговування; А саме: (Термостійка фарба, термостійкий лак, термостійкий цинк, шнур з керамоволокна, жаростійкий клей, димові капсули для перевірки каміна). Фарба призначена для фарбування  печей, камінів, димохідних труб, грилей, витримує температуру до 800 градусів, а також інші засоби з догляду допоможуть вам зберегти безпечність та надати довговічності устаткуванню.
  • Аксесуари для печі; А саме: (Sirocco термоелектричні вентилятори, набір ля вертикального кріплення вентилятора Sirocco, термометр на пічку, цифровий вологомір, аромолампа, вогняна веселка, ароматичні саше ). Такі аксесуари допоможуть вам у користуванні з печею, каміном, та створять одне задоволення та затишок .
  • Корзини для дрів; А саме: (Шкіряні сумки, сумки з штучної шкіри, універсальні сумки з нейлону, смка з резини). Мобільність зберігання дров в чистоті, компактності і стильовому рішенні у вашій оселі.
  • Розпалювачі вогню; А саме: (розпалювачі в кубиках, розпалювачі, сірники тривалого горіння, сухі спиртові розпалювачі, газові розпалювачі). Розпалення вогню стане для вас одним задоволенням. Швидко, безпечно, надійно.
  • Набори для каміна; А саме: (інструменти з кованої сталі, набори з кованої сталі, набори з нержавіючої сталі, набори з нержавіючої сталі з дубовими ручками, набори з нержавіючої сталі з шкіряними ручками, аксесуари до наборів, набори з нержавіючої сталі, корзини для дрів, термозахисні рукавиці). Стильні рішення фірми виробника HANSA не залишать осторонь.  Усі набори довговічні, стильні, якісні.
  • Садове і домашнє приладдя; А саме (садові ліхтарі, змінний стержень до садового ліхтаря, біохімічні засоби очистки).

Де придбати продукцію HANSA?

Придбати продукцію Ви зможете в нашому інтернет – магазині Kahel Plus, як у одного з основних представників продукції. Наші кваліфіковані менеджери Вам допоможуть. Звертайтесь і ми із задоволенням надамо професійну консультацію, створимо комфортну доставку магазин – ваш дім.