Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Kratki

KRATKI

Про компанію виробника, лідера у сфері виробництва , продажу камінних топок, камінів, печей, біокамінів, решіток та аксесуарів.

З’явилась компанія на Польському ринку 1998 року, камінні решітки це перше з чого розпочалось виробництво. На сьогоднішній день Kratki є одним з найвідоміших виробників камінів та камінних аксесуарів на ринку Європи та за її межами. В Україні свій динамічний розвиток компанія отримує дуже швидко, адже якість та довговічність продукції  серед клієнтів, компаній конкурентів отримали високу оцінку , першість по продажу та виробництву камінів в Європі.

« Гарне бо Польське », ідея компанії яка рухає її з моменту створення, відрізняючи від конкурентів, забезпечуючи клієнтів ефективною та безпечною  продукцією. Самі високі стандарти якості, що відповідають обмеженим нормам, це все про обладнання компанії, яка дбає про це.

Чому Kratki є одним з ведучих представників камінів?

Найкраще розуміння компанією своєї галузі, потреба клієнтів, швидке реагування на ринкові зміни, безперервні зусилля, безпосередній контакт з кінцевим клієнтом, та інвестиції у виробничий капітал все це дозволяє компанії вийти в лідери ринку. Доступні ціни, якість продукції завоювали довіру і прихильність клієнтів, а постійне розширення пропозиції привернуло увагу майбутніх торгових клієнтів. Ми стараємось щоб зв’язки з клієнтами та торговими партнерами були нарівні з працівниками компанії, тісні, родинні. Не забуваємо  про взаємну повагу та стандарти партнерської співпраці. 

Познайомимось детально з особливостями основних галузей виробництва продукції Kratki.

  • Камінні топки – широкий асортимент охоплюють камінні топки, виготовленні під індивідуальні стандарти компанії. Матеріал з якого виготовлена продукція, важливий елемент топки, що впливає на зовнішній вид та функціональність. Чавунні камінні топки (камінна масивна конструкція, з максимально високою акумулятивною здатністю). Сталеві камінні топки (найновіші технологічні рішення, сучасний дизайн, з видимістю вогня «maximum»). Найширший  діапазон потужності систем опалення топок для каміну, розмір, призначення, тип системи опалення виробник Kratki пропонує пристрої відповідні конкретним потребам, а правельний вибір каміну створить хороший баланс тепло-економія.
  • Печі – в асортименті чавунні та сталеві печі. Сталеві печі ( виготовлені самим сучасним методом виробництва).Чавунні печі(литі деталі, масивні, міцні ). Потужність в середньому 1 кВт на 10-12 м2, з використанням тепла яке віддає тепло по всій поверхності, навіть уздовж димоходу. Маючи   облегшену конструкцію не потребують додаткового укріплення, перекриття, а простота та мобільність установки печей Kratki яка потребує тільки наявність димоходу спростить, та знизить ваш розхід.
  • Біокаміни – простота в експлуатації, сучасний стиль, безпека, та якість виготовлення – висока якість фірми Kratki. Ці якості являються найголовнішими характеристиками біокамінів. Біокаміни дуже прості в установці, а обслуговування всього лише поповнення в ньому біопалива. В процесі активного використання з нього виходить всього лише тепло, водяний пар, та вуглекислий газ (який можна порівняти з видиханням людини). Плюсами біокаміну, ще є якість повітря з підвищенням вологості, аромотерапія , як концентрація уваги та лікувальні властивості, хороша альтернатива освіжувачам повітря, та натурального палива. Біокаміни фірми виробника Kratki мають стандарт якості СЕ, виготовлені зі сталі 1,5 мм з покриттям. Сама ємність для палива виготовлена з товстої нержавіючої сталі, які не деформуються. 
  • Решітки – камінні та вентиляційні. Решітка, маленька деталь у вашому інтер’єрі з особливим дизайном та хорошою брендовою якістю. Класичний асортимент -  стальні, фарбовані, шліфовані решітки, та решітки з сіткою круглі та прямокутні жалюзі. Решітки Tunel и Luft – розроблені за потребами ринку, мінімалізм і простота це про них. Підлогові – шліфована нержавіюча сталь підготовлені добре проти стирання, корозій, нагрузок.
  • Камінний корпус ( Портал ) – красиве та унікальне оформлення допоможе вам оздобити свій камін, надати шарму та індивідуальності. Бувають - Рустикальні каміни, класичний портал в оформленні вашого каміну. Портали, мінімалістичне оформлення камінів в сучасному стилі. Матеріали порталів представлених на нашому сайті Kahel plus. Камінь -  натуральний , велика гамма кольорів. Сталь – всі кольори палітри RAL, шліфовані або пофарбовані рами. Шпон (дубовий шпон)– природній матеріал корпусу для порталу. Виготовляються портали (корпус до каміну), і за індивідуальним замовленням, що спрощує вибір клієнта дозволяє створити свій індивідуальний дизайн та колір.
  • Аксесуари – асортимент дуже великий, забезпечує клієнта комплектуючими необхідними для установки печей та камінних топок. Елементи корпуса, елементи для розподілу гарячого повітря, елементи управління, елементи системи димовідведення, ковпаки, основи, гідравлічні елементи, елементи системи подачі повітря, ізоляція водяного контуру. Та елементи для окремо стоячих печей – монтажні елементи, ASDP – автоматичне управління постачання повітря, турбіна TURBOFAN, екологічний камінний вентилятор EKOWENT, ажурний декор, комфорки. Та аксесуари для біокамінів – це рідке паливо BIO-DEKO, ємність біокаміну  для аромотерапії та ефірних масел, керамічні дрова, декоративні каміння, та скляні стінки до біокаміну.
  • Скло для камінів – якість деталей у всьому скло ShotRobax. Система обмеження налипання кіптяви – Чисте Скло (дефлектор повітря). Стійкість до високих температур  800 *. Якість, безпека, довговічність  основні критерії KRATKI.

Сьогодні фірма – виробник KRATKI є одним з найвідоміших виробників камінів, печей, біокамінів, решіток, та аксесуарів. Постійний ріст компанії, збільшення обсягів продукції, асортименту, дистрибуції та постачання за її кордони. Старання бути кращими у всьому забезпечує KRATKI стабільність в ринковій позиції, високу конкурентоспроможність, зі збереженнями лідерських якостей.