Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Нд.: вихідний

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

KawMet

KAW MET Європейська лідируюча компанія.

KAW MET компанія заснована 1981 року. Сімейна компанія, яка з покоління в покоління передає свій досвід ливарного виробництва. З початку існування компанії всі сили у виробництві були спрямовані на виробництво чавунних камінних топок, печей – камінів, чавунних елементів до систем отоплення. Окрім цього на заводі ведеться промислове виливне виробництво, виробництво під замовлення комплектуючих, сталевих деталей різного призначення. Компанія виконує такі роботи завдяки лініям імпульсного формування роз’єм AFI 86, ручне лиття, автоматичних ліній DISA 2013, DISA 2070, установка з приготування сумішей з турбо змішувачем EIRICH.

Де проходить сплавлення металу? В трьох індукційних печах, двох шахтних печах, вагранках. За допомогою особистої лабораторії роблять хімічний аналіз чавуна, перевірку на міцність, твердість, параметри сумішей, виливки, це все дозволяє виливати суміші особливої міцності та точності. Чавун сірий, марки виливу EN-GJL-100, EN-GJL-150, EN-GJL-200, EN-GJL-250, EN-GJL-300. Чавун сферичний EN-GJS-400-15, EN-GJS -500-7, EN-GJS -600-3, також у виробництві є хромований чавун. Завод KAW MET отримує найвижчі оцінки, як вітчизняного так європейського значення.

Камінні топки та печі.

Всі топки KAW MET мають всі можливі комплектуючі матеріали на виробництві призначені для безперервного використання, робіт та монтажу. Використовують матеріали найвижчої якості (сталь, чавун класу EN-GJL-150, EN-GJL-200), стінка лиття товста, що може гарантувати високу якість та надійність. Всі продукти тестовані Уповноваженим органом №1450 – Інститут Нафти і газу (№ 4527GU107, 4527GU207, 4525GU107, 4526GU107, 104064А1,4064А2, 4064А3 10 10) .

Продукція KAW MET в Україні, сертифіковані компанії, представники. Ваша впевненість у виборі!

2017 рік компанія переходить на навий етап продажу своєї продукції в Україні , через сертифіковані компанії, представники. Така модель продажу добре зарекомендувала себе, компанія впевнена що покупець придбав оригінальну сертифіковану продукцію TM KAW MET.

Що означає сертифікований продавець?

Це продавець, компанія отримала сертифікат особливого значення. Такі сертифікати видаються інтернет-магазинам, компаніям, магазинам з камінами, монтажним організаціям, та іншим точкам продажів камінів та комплектуючих. Якщо клієнт купляє таку продукцію в сертифікованих продавців він може бути впевнений що він придбав оригінальну продукцію з заводу, гарантією якості. Таким представником і являється інтернет – магазин Kahel Plus. Надає гарантії якості, супроводжує покупця від заводу виробника до його оселі. Ваш вибір товарів компанії TM KAW MET, та нашого інтернет – магазину залишить тільки хороші враження, та довголітню якість у вашому домі.