График работы

Пн. - Пт.: 09:00 - 18:00

Сб.: 9:00 - 15:00

Вс.: выходной

ru

Вход

Регистрация
Введите имя
Введите фамилию
First name is not valid!
Last name is not valid!
Это не адрес электронной почты!
Введите адрес электронной почты
Пользователь с таким email уже зарегистрирован!
Введите пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Подтвердите согласие с правилами и условиями
E-mail или пароль неправильный!

Кахельне облицювання

Камінні дверцята

Які асоціації у Вас викликає слово «камін»? Напевно, уява відразу ж малює теплий затишні дерев'яний будиночок, з м'яким килимом, перед яким сидять двоє, милуючись на яскраві язички полум'я. Камін дійсно наповнює будинок затишком і теплом. До того ж, він ще й чудово обігріває приміщення. Втім, це й не дивно, адже спочатку камін був не просто елементом декору. Якби не каміни, то знати навряд чи могла б відчувати себе добре в своїх величезних покоях з каменю, які відмінно вбирає в себе холод.

Сьогодні камін - це невід'ємна частина декору затишного приватного будинку. Але, встановлюючи його в приміщенні, необхідно пам'ятати про те, що все повинно бути, не тільки красиво, але і безпечно. Наприклад, деякі ставлять на камін залізні решітки. Так, це виглядає красиво і автентично, але є грубим порушенням пожежної безпеки. Тому тим, хто хоче бути впевненим, що випадкове подих вітру не стане причиною загоряння, варто зупинити свій вибір на камінних дверцятах.

Дверцята для каміна - це нове покоління, яка дозволяє насолоджуватися красою вогню і не переживати про те, що він може стати причиною пожежі. Наша компанія пропонує своїм клієнтам купити камінні дверцята високої якості, які відрізняються вогнетривкістю і будуть служити протягом десятків років. Такі дверцята виконані з чавуну. Чому обрано саме цей метал? Тому що він є дуже міцним і делено нагрівається, відповідно, ризик випадково обпектися зводиться практично до нуля.

Термостійке скло витримує температуру до 800 градусів вище нуля. Таким дверцят каміна дарма навіть саме яскраве полум'я. А оскільки саме скло займає більшу частину поверхні, Ви завжди зможете насолоджуватися спогляданням вогню. Ручка камінної дверцята ніколи не нагрівається, так що можна спокійно братися за нею навіть у тому випадку, коли вогонь горить уже кілька годин.

В асортименті є моделі з прямим і панорамними стеклами, а також виконаними у вигляді призми. Механізм відкриття камінної дверцята також різний: на себе чи шляхом підняття вгору. Всі дверцята, надані на нашому сайті, виготовлені відомою польською фірмою Kratki, яка відмінно зарекомендувала себе і ось уже 18 років постачає тільки кращі товари. Так що якщо Ви звернетеся до нас - завжди зможете вибрати камінні дверцята за доступною ціною, які ідеально підійдуть до дизайну Вашого інтер'єру.