Графік роботи

Пн. - Пт.: 09:00 - 20:00

Сб.: 10.00 - 18.00

Нд.: 12.00 - 18.00

ua

Вхід

Реєстрація
Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Немає товарів, що відповідають Вашому вибору.

Шибери для печі та каміну

Шибер для димоходу - це виріб з металу, квадратного або круглого перетину діаметром від 80 мм до 300 мм, що забезпечує регулювання тяги диму з печі, твердопаливного котла або газового котла. Також шибер встановлюється для забезпечення тяги з каміна, на банну піч і вуличне барбекю. Пристрій призначений для забезпечення нормальної роботи системи димовідводом.

Для чого потрібний шибер у каміні чи печі?

Шиберна засувка для димоходу буває декількох видів, найбільш затребувані з них:

- Повітряний шибер. Даний вид є регулюючим, він контролює кількість палива (кам'яне вугілля). Управління ведеться автоматично.

- Висувна. Процес полягає в тому, що пластина, яка перебуває всередині шибера, висувається, за рахунок цього змінюється перетин димоходу або вентиляційних труб. Даний вид шиберної засувки використовується в цегляних димохідних трубах, має горизонтальне положення;

- Дросельна  классична. Процес дії здійснюється обертом всередині димаря. Даний вид шиберної установки має металевий корпус, знімний обертальний диск. Тому при тривалому використанні він може прийти в непридатне для застосування стан, але його можна з легкістю замінити. Зробити цю процедуру можна своїми руками.

Що потрібно знати перед покупкою шиберу?

Гладка поверхня шибера сприяє гарній тязі димохідної труби і взагалі не чинить опір виходу залишку газових частинок. Шиберна засувка стійка до значних змін температури. Завдяки сталевого нержавіючого матеріалу краще виводиться чадний газ з вентиляції або димоходу. Це потрібно враховувати при будівництві лазні, щоб скоротити до мінімуму ймовірність нещасного випадку знаходяться всередині людей.